Telka TV online na internetu (živě)

Sponzorované odkazy:

TV Telka online

TV Telka online

Zcela nová digitální TV stanice TV Telka je již v pořadí sedmým televizním kanálem skupiny Nova Group. Start byl uskutečněn 22.2.2013.

Pro všechny, kteří hledají televizi Telka online na internetu, máme prozatím špatnou zprávu. Telka TV online zatím nikde neběží. Živě tak není prozatím možné tuto stanici na internetu sledovat. Televize Nova, která tuto stanici provozuje, zatím nemá v nabídce online sledování svých TV kanálů na internetu. Živě lze sledovat jednotlivé stanice TV Nova pouze přes jejich server Voyo.cz ale to pouze vybrané pořady. Online vysílání je navíc zpoplatněné – musíte se stát aktivním předplatitelem, abyste tyto pořady mohli sledovat online. TV Telka tak nenabízí v současné době žádnou možnost bezplatného živého sledování této TV stanice.
Pokud by se někdy někde na internetu objevila TV Telka online, určitě tento stream přidáme do tohoto článku. Pokud čtete tyto řádky a žádný odkaz na online stream se v tomto článku stále nenachází, pak se bohužel živý stream nenachází ani nikde jinde na internetu.

Sponzorované odkazy:

Diskuze ke článku TV Telka

Všechny komentáře k tomuto článku:

 1. milanzmostu says:

  zas nic pro nás z Mostu u Jablunkova zrovna tento multiplex tady nechytáme hraje nám tu vše polské slovenské a české asi 59 programů ale ta telka ne . tak jsme počítaly že bude na imternetu škoda,dik.

 2. jitka z broumovska says:

  je zajímavé,že tyhle nové programy jdou jen ve velkých městech.ani jedny prdelkovice nic nechytejí?jsou jen pro PRAHU????

 3. Iva z Uhb. says:

  Dobrý den,
  tak opět nová televize – Telka a u nás v pohraničí ,zase nebude z koukání nic.:(( Nejde ani – Telka či Smíchov ..
  Všude píšou jak mají signálem vše pokryté a houby !! :((
  Jsme zklamaní…:-((

  http://www.digizone.cz/clanky/startuje-telka-stroj-casu-do-zlate-ery-televize-nova-a-jeji-paty-neplaceny-kanal/#utm_medium=kolotoc&utm_source=digizone-cz&utm_campaign=startuje-telka-stroj-casu-do-zlate-ery-televize-nova-a-jeji-paty-neplaceny-kanal

 4. lukáš says:

  dobrý den my mame vysílač wisla a nechytame ani smíchov ani telku,ale fandu mame zajímavy.

 5. Jarka says:

  Mi jsme z Budyne nad Ohří a nechytame ani jeden program cos nas moc mrzi.Zajimalo byme proc to nejde chytaj to jen co maji kabelovky,ale kvuli tomu nebudu platit jeste kabelovku.

 6. jana says:

  Ani my nechytame.Fakt asi jen pro někoho:-(

 7. PEPA says:

  Dobrý den,už je vše na SKylinku tak už to není žádný problém !!!!

 8. aaa says:

  Taky nechytáme. A to jsme jen 22 km od vysílače.

 9. Richard Schmidt says:

  My jsme pro ně hmyz. Dělají reklamy, ale hrabou jen sobě. 4-multiplex by udajne mel jit z pradedu. Ale opet zarit dolu. takze broumovskej vybezek je v prd…. Muzu je rict z broumovska chytame prd. Zajimave je to ze CT ma prevadec na Hvezde

 10. majuska says:

  chytame telku , moc dobře , jen sou nervy u te telky , davate lařina volba moc krátce .prosím o delší vysilaní . děkuju

 11. Zlatuše Michálková says:

  NECHITÁM TELKU JENOM SEM ONÍ SLIŠELA

 12. Martina says:

  zajímalo by mě jestli taky bude Telka a Smíchov v nabídce přes UPC Direct?

Zanech komentář k tomuto článku